Bike-fitting

Oferta skierowana jest dla wszystkich entuzjastów kolarstwa, którzy chcą się czuć lepiej na swoim rowerze. Nie skupiamy się wyłącznie na poprawie efektywności jazdy, ale przede wszystkim na indywidualnych ustawieniach roweru, które mają poprawić komfort jazdy. Dzięki analizie video połączonej z naszym doświadczeniem pomagamy kolarzom, którzy borykają się z takimi problemami jak: ból kolan, cierpnięcie dłoni i barków, ból odcinka lędźwiowego czy piersiowego kręgosłupa.

 

Bike-fitting

W Bike-RS usługa składa się z dwóch wizyt, ponieważ dla bardzo ważne są informacje zwrotne po pierwszej odbytej sesji. Często drobne korekty na drugiej wizycie decydują o udanym procesie.

Przebieg procesu:

  • Wywiad z klientem, który ma na celu ocenę doświadczenia, poznanie stylu jazdy oraz ocenę ewentualnych dolegliwości klienta.
  • Ocena zdolności motorycznych klienta
  • Ustawienie bloków
  • Dobór lub ustawianie siodła we wszystkich płaszczyznach
  • Ustawienie wszystkich parametrów kokpitu (długość i kąt mostka, wysokość oraz szerokość kierownicy jak i ustawienie klamkomanetek)

Druga wizyta odbywa się zwykle po około 20 godzinach jazdy. Ma ona na celu pozyskanie informacji zwrotnej czy zastosowane ustawienia pomogły oraz ewentualne dopracowanie pozycji.

Koniecznie zabierz ze sobą: rower, buty i pedały w których jeździsz oraz strój sportowy.

Cena: 550 zł - dwie wizyty  

 

Dobór i ustawienie siodła

Dyskomfort na rowerze najczęściej spowodowany jest złym lub źle ustawionym siodłem. W Bike-RS mamy do dyspozycji kolekcję siodeł testowych marki Selle Italia, przyrząd ID match do doboru modelu oraz maty do mierzenia rozstawu kości kulszowych.

Połącznie technologii z naszym doświadczeniem pomoże dobrać idealne siodło każdemu naszemu klientowi. 

Cena: 100zł 

 

Wypożyczenie siodła testowego

W przypadku zakupu siodła, kwota za wypożyczenie zostanie rozliczona w cenie zakupu nowego. Maksymalny czas wypożyczenia wynosi 7 dni.

Cena: 50zł + kaucja 350zł

 

W sprawie wolnych terminów prosimy o kontakt: 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl