Łańcuch Absoluteblack Graphenlube Shimano DuraAce HG901 11s

Dostępność: dostępny
Cena: 615,00 zł 615.00
ilość szt.
Producent: Absoluteblack

Opis

Najlepszy, fabrycznie oczyszczony i nasmarowany łańcuch przygotowany dla zwycięzców.

Łańcuch Dura Ace HG901 jest przygotowany dokładnie w ten sam sposób, w jaki przygotowane są łańcuchy dla zespołów Pro Tour.

Od teraz możesz teraz cieszyć się tym samym poziomem wydajności, co profesjonaliści.

Łańcuch zostaje poddany opatentowanemu procesowi ultradźwiękowemu aby idealnie odtłuścic i przygotować jego powierzchnię, a następnie zostaje poddawany aplikacji smaru Graphenlub w czasie wielostopniowego procesu próżniowego, który gwarantuje pełne pokrycie wewnątrz ogniw łańcucha. Typowa aplikacja nie zapewnia takiego samego poziomu penetracji smaru. Łańcuchy są pakowane próżniowo, aby zachować jak najdłużej swoje właściwości. Tak przygotowany łańcuch zachowuje właściwości do przebiegu 2000 km (w warunkach suchych) bez konieczności ponownego smarowania. Długość: 116 ogniw, spinka w komplecie. Smar Graphenlube:

Najwyższej jakości smar do łańcucha stworzony dla zwycięzców. GRAPHENlube - pierwszy na świecie smar na bazie węglowodorów (wosku) zawierający grafen. Wykazuje wyjątkową trwałość przy pojedynczym zastosowaniu, zachowując przy tym imponująco niskie tarcie przez długi czas zarówno w mokrych, jak i suchych warunkach. To wszystko, czego naprawdę możesz potrzebować w smarowaniu łańcucha. Pozostaje wydajny do 1800 km przy pojedynczej aplikacji (w suchych warunkach), zapewnia oszczędność 3-10 W w porównaniu z innymi smarami. Idealny na szosę, triathlon, gravel, mtb, ebike.


Zalety:
- Potrafi zapewnić oszczędność do 5 watów poprzez minimalizację tarcia na dystansie ponad 900 km poprzez jedną aplikację (w suchych warunkach, o niskim zapyleniu, po kompleksowym smarowaniu)
- Daje ci „darmową” moc niezależnie od warunków - czytaj więcej poniżej.
- Wydłuża żywotność układu napędowego, a tym samym oszczędza na kosztach wymiany.
- Odpycha wodę i nie przyciąga brudu
- Sucha, pastowata powłoka, która może pozostać na łańcuchu na dystansie do 1800 km (w suchych, mało zapylonych warunkach).
- Unikalny czarny wygląd smaru po wyschnięciu
- Bezpieczny - nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników.


Produkt:
Mówiąc najprościej, jest to emulsja wodna na bazie „wosku” ze specjalną mieszanką grafenu o wysokiej czystości, która jest płynna po nałożeniu i staje się prawie stała po wyschnięciu na łańcuchu.
Smary na bazie wosku wykazują znacznie większą tolerancję na zanieczyszczenie wodą i brudemi, skutecznie oddzielając ruchome części łańcucha od ścierania i wypełniając wszystkie niedoskonałości powierzchni ciernych.
Grafen - cudowny materiał, który wciąż nie jest powszechnie stosowany ze względu na niewiarygodnie wysoki koszt, jest świetnym dodatkiem z kilku powodów. Ma wyjątkowo niski współczynnik tarcia we wszystkich środowiskach, jest znacznie silniejszy niż jakikolwiek znany materiał dla człowieka. Skutecznie przylga do metalu, chroniąc powierzchnie cierne przed nadmiernym tarciem. Doskonale odpycha wodę i nie przepuszcza powietrza, co zmniejsza naprężenia oksydacyjne na powierzchni metalu. Nawet pojedyncza warstwa atomowa wystarcza do znacznego zmniejszenia tarcia.

Opracownie odpowiedniej formuły zajeło ponad dwa lata badań i testów aby osiągnąć odpowiednią emulsję węglowodorową o niskim tarciu, która pozostanie na łańcuchu przez bardzo długi czas i nie odpryskuje jak normalny jest wosk parafinowy.

Rezultatem końcowym jest smar, który po jednym zastosowaniu zapewnia do 5 watów mniej strat poprzez zmniejszenie tarcia na łańcuchu na dystansie do 900km. Graphenlube to zasadniczo nowa kategoria bardzo wydajnych smarów.
Zapewnia „darmową” moc niezależnie od warunków, dlatego właśnie z tego powodu zespoły Pro Tour chętnie z niego korzystają.

Do dalszego smarowania łańcucha zalecamy Graphenlube użyty do przygotowania łańcucha. Dostępny w dwóch opakowaniach 140ml i 14ml.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl