Szytka przełajowa Tufo Flexus Primus SG

Dostępność: Dostępne od ręki
Wysyłka w: 24-48 godzin
Cena: 289,90 zł

Cena regularna:

289.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Producent: Tufo
Kod produktu: GAL1D1408020
Kod EAN:  8592723036388

Opis

TUFO FLEXUS PRIMUS SG - Uniwersalna szytka przełajowa na większość warunków

Tufo Flexus Primus 33 SG to topowy model szytki przełajowej zaprojektowany do jazdy w większości warunków terenowych, z wyłączeniem bardzo głębokiego błota. Unikalny, samooczyszczający się bieżnik zapewnia świetną trakcję, a specjalne klocki boczne dbają o stabilność w zakrętach.

CHARAKTERYSTYKA I TECHNOLOGIA

  • Samooczyszczający bieżnik: nowy wzór bieżnika skutecznie usuwa błoto i zanieczyszczenia, utrzymując przyczepność na wysokim poziomie.
  • Pewne prowadzenie w zakrętach: specjalnie zaprojektowane boczne klocki zwiększają stabilność i kontrolę w szybkich łukach.
  • Miękka mieszanka bieżnika: specjalnie dobrana, miękka guma poprawia amortyzację i komfort jazdy na nierównościach.

SPECYFIKACJA

  • Primus 33 SG: 28" x 33 mm, 400 g, maks. 4,5 bar (65 psi), 60 / 90 TPI, cyclocross / przełaj.

PODSUMOWANIE

Tufo Flexus Primus 33 SG to topowa szytka przełajowa dla zawodników i ambitnych amatorów, którzy potrzebują uniwersalnego ogumienia na większość wyścigowych tras CX. Oferuje doskonałą trakcję, stabilność w zakrętach i miękką pracę w terenie, sprawdzając się zarówno w wyścigach, jak i intensywnym treningu.

Bezpieczeństwo

Chcę kupować taniej!
Promocje i nowości tylko dla subskrybentów.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
'
Sklep internetowy Shoper.pl