Wosk Absoluteblack Graphenwax, do smarowania łańcucha

Dostępność: dostępny
Cena: 135,00 zł 135.00
ilość szt.
Producent: Absoluteblack
EAN:   5110845000044

Opis

Pierwsza na świecie formuła wosku z grafenem do smarowania łańcucha rowerowego.

GraphenWax - super elastyczny, nie kruszący się, cichy, czysty i niezwykle skuteczny w działaniu wosk.
Wykazuje doskonałą trwałość przy zachowaniu imponująco niskiego tarcia przez długi czas, zarówno w warunkach mokrych jak i suchych.
Dzięki opatentowanej formule, wosk po nałożeniu nie kruszy się, nie odpryskuje i nie pozostawia po sobie śladów. Idealny do rowerów szosowych, triathlonowych, szutrowych, mtb i elektrycznych.

Zmniejsza opory, utrzymuje napęd w nieskazitelnej czystości i zapewnia super cichą pracę. Może być używany razem ze smarem Graphenlube.

 

W przeciwieństwie do innych wosków do aplikacji na gorąco, GraphenWax wykazuje nie tylko najniższe tarcie, ale także wystarcza na dłużej i jest znacznie łatwiejszy w użyciu.

Przewaga wosku grafenowego Absoluteblack nad jakąkolwiek inna formułą wosku na gorąco to:

- Po aplikacji nie trzeba skrupulatnie wykruszać nadmiaru wosku z łańcucha, aby uzyskać jego elastyczność. Wystarczy przesunąć palcami raz wzdłuż łańcucha i gotowe.
- Gwarantuje cichą pracę napędu.
- Nie odpryskuje jak inne woski, co gwarantuje łatwiejsze utrzymanie roweru w czystości.
- Dzięki niemu napęd jest cichy przez długi czas, ponieważ lepiej przylega do bocznych płytek łańcucha, zwiększając jednocześnie płynność podczas zmiany biegów.
- Starcza na dłużej dzięki dodatkowi grafenu.
- Nie topi się na łańcuchu przy wyższych temperaturach w upalny dzień.


Na jak długo wystarcza wosk grafenowy Absoluteblack? Każdy zabieg aplikacji zużywa tylko 3-4 g wosku. Kolejne aplikacje wosku na dokładnie oczyszczony łańcuch (najlepiej wrzątkiem), pozwalają uzyskać około 62 zabiegów, przy zachowaniu 100g wosku niezbędnego do pełnego zanurzenia łańcucha w naczyniu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl