O nas

W Bike-RS znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zaspokoić swoje rowerowe pragnienia, ale przede wszystkim znajdziesz prawdziwych pasjonatów kolarstwa, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W odpowiedzi na teraźniejsze potrzeby pasjonatów kolarstwa w 2014 r. powstało Bike-RS, jednak branżą rowerową zajmujemy się profesjonalnie od ponad 25 lat. Założyciel firmy, Mieczysław Poręba jako pierwszy Polak w historii zwyciężył Tour of Turkey w 1986 r., a na arenie europejskich wyścigów odniósł ponad 100 zwycięstw, zarówno podczas jednodniowych klasyków, jak i wyścigów wieloetapowych. Pasja do kolarstwa została przekazana kolejnemu pokoleniu, obecnie Bike-RS to połączenie rodzinnych tradycji i nowoczesności. 

 

Zespół Bike-RS tworzą fachowcy, od wielu lat związani z kolarstwem, którzy sami uprawiają sport, jednocześnie starannie selekcjonując produkty do oferty sklepu.

 

Mateusz Poręba  Pierwsze kroki w kolarstwie szosowym z Rafałem Majką w WLKS Krakus, doświadczenie zobyte w klubie wykorzystuje dzisiaj w amatorskich wyścigach kolarskich. Z branżą rowerową związany od zawsze. Ulubiony rower - LOOK 795 na Corimach.

 

Filip Śniadecki  Sportowiec od dziecka, "emerytowany" wioślarz, miłośnik dwóch kółek. Pasjonat kolarstwa i triathlonu w amatorskim wydaniu. Motto startowe – "idę na rekord".

 

Krzysztof Sikora  Na rowerze jeździ od zawsze, dziś na szosie, kiedyś na mtb. Fan treningu z pomiarem mocy i analizowania wyników. Góry i fotografia uzupełniają jego listę zainteresowań.

 

Dominik Omiotek  Zawodowo łączy wszystko to, co kocha – fizjoterapię i kolarstwo. Absolwent wydziału wojskowo - lekarskiego UM w Łodzi. Międzynarodowy terapeuta wielu metod terapeutycznych. Kolarz amator wielokrotny Mistrz Polski cyklosport.

 

 

 

Team Bike-RS

Z zamiłowania do rywalizacji i wyścigów kolarskich powstał team Bike-RS. Aktywnie bierzemy udział w imprezach kolarskich zarówno jako zawodnicy, jak również zapewniamy zaplecze techniczne podczas startów i wyjazdów treningowych.

 

 

Współpraca z WLKS Krakus BBC Czaja

Od początków istnienia firmy, tj. od 1992 r., głównym naszym celem było dostarczanie zawodnikom i entuzjastom kolarstwa najwyższej jakości sprzętu oraz wymiana doświadczeń i wspieranie młodych talentów kolarstwa. Ścisła współpraca z trenerem Zbigniewem Klękiem i klubem kolarskim WLKS Krakus BBC Czaja, którego wychowankami są m.in. Katarzyna Niewiadoma, Rafał Majka, Tomasz Marczyński czy Karol Domagalski, trwa nieprzerwanie do dziś. Jesteśmy dumni z tej współpracy, bo po wielu trudnych dla kolarstwa latach, możemy cieszyć się światowymi sukcesami wychowanków trenera Zbigniewa Klęka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl