Okulary Alba nie sprawią,

że będziesz szybszy.

 

Ideą firmy Alba Optics jest przywołanie z przeszłości wzorów znanych z modeli okularów stawnowiących ikony designu. Zaadaoptowanie ich z pomocą najnowszej technologii.

Historia zaczała się poszukiwaniami oryginalnej formy, która była zaprojektowana i produkowana we Włoszech w latach 80 i przywołanie jej z pomocą nowej technologii. Tak powstał pierwszy model - DELTA.

Zlokalizowanie produkcji we Włoszech było od samego początku priorytetem i fundamentem zasad biznesowych firmy. Wynikło to z dumy z dziedzictwa oraz istotnego wpływu jakie ten kraj wywarł na branżę rowerową i optyczną. 

Wybór partnerów do współpracy padł na producentów mających wspólny cel w minimalizowaniu wpływu na środowisko i zachowaniu wysokich standardów warunków pracy. Te wartości składają się na tworzenie środowiskowo zrównowarzonych - ekologicznych produktów, procesów i projektów społecznych.

Alba Optics wspiera sportowców na całym świecie, wszystkich chcących podnieść swój poziom sportowy i realizujących swoje marzenia. Razem z nimi dzieli pasję do kolarstwa, aktywności na wolnym powietrzu i do natury. W związku z tym firma skupia się na tworzeniu produktów spełniających nie tylko wysokie standardy estetyczne, ale również użytkowe. Wyznawanie tych wartości  znajduje swój wyraz w projektach, kampaniach oraz kolaboracjach.

Twórcy firmy wierzą, że nastał czas na nowy rodzaj okularów, który wyraża jakość, osiągi ale również jakość życia. Celem nie jest bycie pierwszym na finishu, ale zdobywanie dowolnych celów w każdych warunkach.

 

Alba Optics

Okulary Alba Optics MANTRA SLV / VZUM MR ALU Okulary Alba Optics MANTRA SLV / VZUM MR ALU
Producent: Alba Optics
Cena:

859,00 zł

zobacz więcej

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl