Koła gravelowe Easton EA70 AX Disc
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
EASTON EA70 AX – Aluminiowe koła tubeless ready do gravela
Easton EA70 AX to aluminiowy zestaw kół stworzony z myślą o rowerach gravelowych, adventure oraz wszechstronnych konstrukcjach z kierownicą typu drop bar. Model ten powstał jako część linii AX i został zaprojektowany tak, aby łączyć wytrzymałość znaną z kół do jazdy terenowej z wymaganiami nowoczesnych rowerów szutrowych i wyprawowych.
Koła EA70 AX dobrze sprawdzają się zarówno podczas bikepackingu z pełnym bagażem, jak i na szybkich, nierównych zjazdach po szutrze, gdzie to właśnie koła i opony w dużej mierze odpowiadają za komfort oraz kontrolę. Zastosowano tu spawaną obręcz tubeless ready o szerokości wewnętrznej 24 mm, która zwiększa objętość opony i pozwala uzyskać optymalny profil dla ogumienia od 35 do 50C.
Dzięki dostępności wersji 650B i 700C model EA70 AX można łatwo dopasować do charakteru roweru i stylu jazdy. To solidny wybór dla osób szukających trwałego, szerokiego i nowoczesnego zestawu kół do gravela, all-road oraz wyprawowego roweru szosowego.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
- Zastosowanie: gravel, adventure, all-road i bikepacking.
- Konstrukcja: wytrzymałość inspirowana kołami terenowymi, przystosowana do rowerów z barankiem.
- Obręcze: EA70 Alloy, spawane i przygotowane do systemu tubeless ready.
- Szerokość wewnętrzna obręczy: 24 mm dla większej objętości opony i lepszego podparcia w szerszych rozmiarach.
- Zakres opon: optymalny profil dla opon 35 do 50C.
- Piasty: X5 Centerlock.
- Standard mocowania tarczy: Centerlock Disc.
- Dostępne rozmiary: 650B oraz 700C.
- Standard osi: dostępne konfiguracje pod oś przelotową oraz QR.
ZASTOSOWANIE
Easton EA70 AX to koła zaprojektowane do jazdy po szutrach, leśnych drogach, mieszanych nawierzchniach i dłuższych trasach z dodatkowym obciążeniem. Szeroka obręcz poprawia współpracę z nowoczesnymi oponami gravelowymi, co przekłada się na lepszą stabilność, przyczepność i kontrolę przy niższym ciśnieniu.
To propozycja dla osób, które chcą zbudować wytrzymały rower gravelowy lub odświeżyć obecny zestaw kół na model lepiej dopasowany do współczesnych standardów opon i hamulców tarczowych. Tubeless ready oraz kompatybilność z popularnymi standardami osi ułatwiają montaż i późniejszą konfigurację roweru.
SPECYFIKACJA
- Rozmiar kół: 650B / 700C.
- Waga zestawu: 1670 g / 1760 g.
- Wykończenie: Brushed Black Anodize / Vinyl Decals.
- Typ: Disc Aluminum Clincher Tubeless Ready.
- Materiał obręczy: EA70 Alloy / Welded.
- Wysokość obręczy: 20 mm.
- Szerokość wewnętrzna obręczy: 24 mm.
- Szerokość zewnętrzna obręczy: 27,5 mm.
- Szprychy: Straight Pull Double Butted Black.
- Zaplot przód: 3x.
- Zaplot tył: 3x.
- Nyple: Silver Brass.
- Interfejs hamulca: Centerloc Disc.
- Piasta przednia: X5 CL, 9x100 QR / 15x100 lub 12x100.
- Piasta tylna: X5 CL, 10x135 QR / 12x142.
Bezpieczeństwo
Chcę kupować taniej!
Promocje i nowości tylko dla subskrybentów.