CORIMA : Ponad 30 lat produkcji kół karbonowych.
CORIMA została założona w 1973 r. przez Pierre'a MARTINA i Jean-Marie RIFFARDA i ma siedzibę w Loriol sur Drôme (26) we Francji. Słowo "CORIMA" pochodzi od słowa "Co-operation RIffard MArtin". Początkowo zajmowała się ona produkcją form dla przemysłu odlewniczego, samochodowego i lotniczego.

W 1988 roku CORIMA rozpoczęła produkcję elementów z kompozytów węglowych i wprowadziła na rynek swój pierwszy produkt dla rynku rowerowego: "Disc Wheel". Następnie pojawiło się wiele innych produktów... aby stworzyć pełną gamę produktów karbonowych dla branży rowerowej.

CORIMA od zawsze współpracuje z profesjonalistami w dziedzinie kolarstwa zarówno na torze jak i na szosowych trasach wyścigowych. Nasze produkty brały udział w wielu prestiżowych zwycięstwach i ustanowiły nowe rekordy na całym świecie i nadal robią to z wieloma sportowcami.

CORIMA gratuluje i dziękuje wszystkim sportowcom, którzy jeżdżą na produktach CORIMA, kolarzom szosowym, torowym, triatlonistom oraz sportowcom uprawiającym sporty na wózkach inwalidzkich i rowerach ręcznych.

 

Znaleziono produktów: 106

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl