RONDO RUUT CF GEN2 2024 

PRZYGOTUJ SIĘ NA NAJBARDZIEJ NIEZWYKŁĄ PRZYGODĘ

RUUT CF GEN2 od RONDO to ucieleśnienie nieskrępowanej wolności wyboru dowolnej drogi.

To nie tylko kolejny rower gravelowy - to legenda rozwoju, niosąca dalej dziedzictwo pionierskiego ducha RONDO.

 

 

Od swojego powstania w 2017 roku, RONDO RUUT był na czele rewolucji gravelowej. Dzięki unikalnym cechom, takim jak widelec TwinTip, ten flagowy rower miał zdolność pokonywania każdego typu terenu i był odpowiedni dla każdego stylu jazdy. Jako jedna z pierwszych firm na scenie gravelowej zbudowała ogromną bazę wiedzy o tym, jak klienci używają swoich rowerów i jakie są ich potrzeby. Teraz całe to doświadczenie zostało przelane na nowy RUUT CF2 GEN2. Nowy rower jest teraz znacznie bardziej komfortowy i stabilny, ale podobnie jak poprzednia wersja, nie jest to tylko rower; to dzieło sztuki, z ramą, która płynnie łączy formę i funkcję, gdzie każda krzywizna i kąt są zaprojektowane dla maksymalnej wydajności i komfortu.

Nowy RUUT 2024 posiada zintegrowany kokpit z precyzyjnie zaprojektowanym mostkiem ICR. Unikalna, amortyzująca rama wyznacza nowe standardy stylu i komfortu, a w połączeniu z przeprojektowanym widelcem TwinTip, RUUT CF GEN2 jest równie efektowny, co nowatorski.

  

 

REWOLUCYJNY DESIGN RAMY

Pożegnaj się z przeciętnością. Karbonowa rama RUUT CF oddaje esencję designu RONDO, zapewniając niezrównany komfort, bezpieczeństwo i prędkość.

ULEPSZONA GEOMETRIA

Dzięki wydłużonemu zasięgowi ramy - reach i zoptymalizowanej wysokości - stack, RUUT CF oferuje niespotykane doświadczenia z jazdy. Dodatkowo, spłaszczony kąt główki ramy zapewnia stabilność i kontrolę nawet w najbardziej wymagającym terenie.

WIDELEC TWIN TIP

Spersonalizuj swój rower z innowacyjnym widelcem TwinTip, który pozwala na regulację offsetu widelca i kąta główki ramy pozwalając idealnie dopasować rower do Twojego stylu jazdy.

PRZYGOTOWANY NA MIERNIK MOCY

RUUT CF jest gotowy do podniesienia Twojej wydajności na wyższy poziom. Jego suport jest kompatybilny z różnymi miernikami mocy, co umożliwia łatwe śledzenie postępów.

 

 

NAJWYŻSZE STANDARDY

Dzięki standardowemu wieszakowi przerzutki UDH, konserwacja jest prosta. Dodatkowo, suport T47 ułatwia modernizacje.

NOWY KOKPIT

Dzięki systemowi sterów ACROS i mostkowi ICR, prowadzenie kabli jest w pełni zintegrowane.

CZTERY WERSJE, PIĘĆ ROZMIARÓW

Niezależnie od tego, czy jeździsz po szlakach, czy pokonujesz codzienne dojazdy, RUUT CF GEN2 jest gotowy zabrać Cię dalej niż kiedykolwiek wcześniej. Wybierz spośród 5 rozmiarów, w tym wersję XS z kołami 650B.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Od jednego do podwójnego układu zębatek, z błotnikami lub bez, RUUT CF wie wszystko o personalizacji. Spraw, aby był Twój i ruszaj na szlaki w stylu.

 

Rondo RUUT CF Gen2 2024

Rower Rondo RUUT CF X Gen2 2024 - Blue/White Rower Rondo RUUT CF X Gen2 2024 - Blue/White
Producent: Rondo
Cena:

19 999,00 zł

zobacz więcej
Rower Rondo RUUT CF0 Gen2 2024 - Emerald/Black Rower Rondo RUUT CF0 Gen2 2024 - Emerald/Black
Producent: Rondo
Cena:

26 999,00 zł

zobacz więcej
Rower Rondo RUUT CF2 Gen2 2024 - Black/Black Rower Rondo RUUT CF2 Gen2 2024 - Black/Black
Producent: Rondo
Cena:

14 999,00 zł

zobacz więcej

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl