AbsoluteBlack to nie tylko najbardziej wyrafinowane i zaawansowane zębatki owalne dostępne na rynku. AbsoluteBlack to również najszybszy i pierwszy smar do łańcucha oparty na grafenie oraz inne innowacyjne komponenty i technologie które wyznaczają nową jakość. Ofertę marki uzupełniają części i akcesoria.

GraphenLube Stworzony na bazie wosku, zawierający cząsteczki grafenu, wyznacza nowy poziom osiągów i wydajności w kategorii smarów do łańcucha. Pojedyncza aplikacja wystarczy nawet na 1800km co czyni go najbardziej wydajnym smarem w swojej kategorii. Idealny do każdej dyscypliny: szosa, mtb, triathlon, tor.

Najszybszy łańcuch dostępny na rynku, przeznaczony dla najlepszych. Używany przez zawodników Pro Tour, pozwala na oszczędność do 10 watów. Fabrycznie pokryty powłoką grafenową w procesie próżniowym, zachowuje swoje pełne właściwości do przebiegu 2000km. Możliwość samodzielnej aplikacji smaru po tym dystansie pozwala na pełne odzyskanie właściwości łańcucha.

GraphenLube od AbsoluteBlack jest z chętnie wykorzystywany przez zespoły World Touru. AbsoluteBlack jest oficjalnym partnerem UAE Team Emirates. Jest również wykorzystywany przez inne zespoły z klauzulą poufności.

Zębatki owalne AbsoluteBlack to jedyny w swoim rodzaju, opatentowany owalny kształt który na pozwala pokonywać podjazdy łatwiej i szybciej. Wyrafinowana konstrukcja to nie tylko unikatowy wygląd ale przede wszystkim dokonały stosunek sztywności do wagi. Podczas jazdy nie dają odczuć swojej „owalności” - uczucie pedałowania jest maksymalnie zbliżone do okrągłych tarcz. Zmniejszają obciążenie kolan w „martwym punkcie” oraz ułatwiają płynne pedałowanie. Pozwalają osiągnąć i utrzymać odpowiednia kadencję oraz zmniejszają ryzyko występowania skurczy mięśni.

Zębatki AbsoluteBlack dostępne dla dla praktycznie każdego modelu korby i każdej dyscypliny. Zębatki MTB, szosowe, CX, gravelove stanowią atrakcyjną technicznie, jakościowo i cenową alternatywę dla oryginalnych blatów.

 

Absoluteblack

Wosk Absoluteblack Graphenwax, do smarowania łańcucha Wosk Absoluteblack Graphenwax, do smarowania łańcucha
Producent: Absoluteblack
Cena:

108,00 zł

Cena regularna: 135,00 zł

Najniższa cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kapsel do sterów Absoluteblack, złoty Kapsel do sterów Absoluteblack, złoty
Producent: Absoluteblack
Cena:

72,00 zł

zobacz więcej
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl