Skarpety kolarskie Assos Essence Socks Holy White, 2 pary

Dostępność: Dostępne od ręki
Wysyłka w: 24-48 godzin
Cena: 120,00 zł

Cena regularna:

120.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:











































ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Producent: Assos
Kod produktu: W-P13.60.685.57

Opis

SKARPETY ASSOS ASSOSOIRES ESSENCE – Suche i chłodne stopy w każdych warunkach

Skarpety ASSOS Assosoires Essence zapewniają suchość i przewiewność nawet w letnich temperaturach. Wykonane z odprowadzających wilgoć włókien, gwarantują komfort przez cały dzień. Prążkowany pas na podbiciu stopy dodatkowo wspiera stopę i poprawia wentylację. Minimalistyczny design w czerni i bieli, bez widocznego logo, sprawia, że te skarpety to ponadczasowy wybór dla każdego kolarza.

TECHNOLOGIE

  • Siatkowy pas na podbiciu – 360-stopniowy prążkowany pas zapewnia wygodne wsparcie stopy w bucie.
  • Bezszwowa konstrukcja – wykonane z 160 igłami, bez widocznych szwów, co gwarantuje doskonałe dopasowanie i komfort bez tarcia.
  • Długość cholewki – 14 cm.
  • Rekomendowana temperatura: 1/3 (lato).

TECHNOLOGIE ASSOS

  • AEPD (Advanced Ergonomic Pattern Design) – ergonomiczne dopasowanie, zaprojektowane tak, aby idealnie współgrało z pozycją na rowerze, zapewniając maksymalny komfort i wydajność.
  • ALS (ASSOS Layering System) – inteligentny system warstwowy, który umożliwia łączenie produktów ASSOS w zależności od temperatury i warunków pogodowych, gwarantując optymalną termoregulację.

ROZMIARÓWKA ODZIEŻY ASSOS

Bezpieczeństwo

Chcę kupować taniej!
Promocje i nowości tylko dla subskrybentów.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
'
Sklep internetowy Shoper.pl