Australijska marka, której mottem jest słowo „Przygoda”, narodziła się w 2011 roku, gdy w wyniku kampanii na Kickstarterze wprowadziła na rynek swój pierwszy produkty – wysokiej klasy uchwyt do iPhone'a, uwielbiany przez rowerzystów na całym świecie. Od tego czasu asortyment rozszerzył się na inne dyscypliny, niezależnie od tego, czy podróżujesz rowerem, motorem, łodzią czy samochodem, wybierasz się na wycieczkę czy ekspedycję po całym świecie, Quad Lock dostarcza niezawodny sprzęt, dzięki któremu możesz dotrzeć wszędzie, mając telefon bezpiecznie w zasięgu wzroku.

Produkty Quad Lock są odporne na ekstremalne warunki pogodowe, upadki i uderzenia, wyposażone w opatentowany dwustopniowy mechanizm blokujący i bezpieczne mocowanie dostosowane do różnego rodzaju aktywności. Od roweru po łódź, od samochodu po piesze wędrówki – wszędzie dają pewność eksploracji.

Quad Lock przywiązuje również dużą wagę do otaczającego świata i środowiska. Usuwa plastik z opakowań, używa papieru w 100% FSC z atramentem sojowym i zmniejsza emisję dwutlenku węgla. Wspiera również World Bicycle Relief, dostarczając rowery rozwijającym się społecznościom afrykańskim, aby mogły uzyskać dostęp do edukacji i opieki zdrowotnej.

 

Quad Lock

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl